Edukacinė išvyka į Vilniaus teatrą “Lėlė”

Spalio 3 dieną dvidešimt II gimn. klasės mokinių vyko į Vilniaus teatrą “Lėlė”, į edukacinę programą  ,,Lėlių teatro įdomybės”.

Mokiniai turėjo galimybę plačiau susipažinti su lėlių teatro subtilybėmis. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kokie yra teatrinių lėlių tipai, kaip atsirado žodis „marionetė”, lėlių teatro istorijos žinovas, režisierius ir dailininkas Rimas Driežis išsamiai ir vaizdingai mokiniams papasakojo, kuo lėlių teatras ypatingas ir skiriasi nuo kitų menų, kokie garsūs režisieriai ir dailininkai kūrė teatro spektaklius, kaip namų sąlygomis susikurti lėlių teatrą. Nuoširdžiai papasakojo apie lėlininko profesijos pasirinkimą, tikrąjį pašaukimą, Mokiniai aplankė Gyvąjį lėlių muziejų, kuriame tvarkingai sudėliota daugybė lėlių, kaukių ir scenografijos elementų iš jau neberodomų spektaklių. Kiekvienas mokinys liko patenkintas edukacine išvyka.

Dailės ir technologijų mokytoja Vilma Šimkuvienė

(Daugiau nuotraukų nuotraukų galerijoje)