7a klasės išvyka į Kauno aviacijos muziejų ir Kauno pilį

Birželio 11 d. 7a klasės mokiniai su klasės auklėtoja vyko į Kauną. Mokiniai dalyvavo Kauno aviacijos muziejaus parengtoje edukacijos, kurioje turėjo galimybę išmėginti lakūno profesiją naudojantis skraidymų imitatorių – orlaivio kabinos maketu su įdiegta valdymo bei programine įranga. Edukacijos programos metu mokiniai galėjo pasirinkti orlaivio tipą, kilti ir leistis aerodromuose bet kurioje pasaulio šalyje. Taip pat, mokiniai apsilankė Kauno pilyje ir sužinojo apie XIV amžiaus viduryje pastatyta Kauno pilį, jos istorija ir svarbiausius su ja susietus įvykius. Gidas atskleidė įdomiausius faktus ir detales apie pilies atkūrimą kaip muziejų. Laisvu laiku mokiniai vyko išbandyti savo jėgas bei loginio mąstymo įgūdžius pabėgimo kambaryje „Lost Escape”. Išvyka mokiniams paliko puikią nuotaiką, gerus įgūdžius bei emocijas.

Akimirkos iš ekskursijos.