Mokiniai sudalyvavo tarptautinės matematikos pamokos veiklose

AIMING HIGH Mokytojų tinklas jungia tarptautinę bendruomenę ir visus, kurie siekia plėsti švietimo galimybes socialiai remtinoms Afrikos bendruomenėms gerinant matematikos mokymo ir mokymosi kokybę. Mokytojų tinklas kasmet skelbia matematikos pamoką, prie kurios kviečia prisijungti visą tarptautinę bendruomenę. Šiemet jie pasiūlė sužaisti MATHGO. Tai bingo pagrindu sukurtas žaidimas, kuriame žaidėjai patys susikuria žaidimo korteles. Atlikdami matematinius veiksmus su dviem atsitiktiniais skaičiais nuo 1 iki 10, mokiniai siekia gauti savo skaičius ir kuo greičiau surinkti eilutę, stulpelį ar įstrižainę.
Džiaugiamės sudalyvavę tarptautiniu lygiu organizuotoje matematikos pamokoje. Žaisdami matematiką stiprinome dalyko žinias ir supratimą, įgūdžius ir pasitikėjimą šiomis žiniomis naudotis.