Spalio 22 d., gimnazijoje vyko Kino edukacijos projektas „Kino busas”. „Kino busas” yra bene vienintelis, tęstinis kino edukacijos projektas, kiekvienais metais vykstantis Lietuvos regionuose. „Kino buso” komanda jau dvylika metų nuosekliai dirba, vykdydama profesionalaus kino sklaidą, edukuodama vaikus ir jaunimą, pedagogus. Projekto metu vystomas įvairaus amžiaus moksleivių meninis kino suvokimas, lavinamas gebėjimas komunikuoti vaizdų pagalba, skatinamas jų domėjimasis kino menu, ugdomas estetinis skonis, kultūrinis akiratis ir vertybinės nuostatos, vystomi komunikaciniai ir meniniai gebėjimai, kūrybiškumas bei kritinis mąstymas. Filmus ir diskusijas vedė režisierius Andrius Blaževičius.
Mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai stebėjo dalį filmo „Eleonoros dienoraštis” (filmo tęsinį mokiniai žiūrės per klasės valandėles). Tai filmas apie knygų šalį, kuri neatsiejama nuo svajonių, norų išsipildymo ir stebuklų.
5-8 klasių mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą „Pakeliui į mokyklą”. Filmas pasakoja apie tai, kaip kai kuriuose pasaulio kraštuose kelias į mokyklą prilygsta sunkiai įveikiamam kliūčių ruožui, o žinios – pačiai saldžiausiai pergalei. Kiekvieną rytą, kartais net rizikuodami gyvybėmis, vaikai leidžiasi į didvyrišką kelionę žinių link. O mes dažnai pamirštame, kokie laimingi esame, kad galime lankyti mokyklą.
I-IV g. kl. „Kaip mes žaidėme revoliuciją”. Filmas pasakoja istoriją apie pokštą, įvykusį devintojo dešimtmečio viduryje, kai Lietuvoje dar nebuvo jokių atgimimo ženklų, o naujametinio Kauno jaunųjų architektų karnavalo metu juokais susikūrė roko grupė ,,Antis“. Cirką primenantis įspūdingas grimas ir rekvizitai, stilizuoti pasirodymai, kandūs ir aštrūs tekstai kūrė agresyvią sovietinio gyvenimo karikatūrą. Greitai ir net patiems grupės nariams netikėtai „Antis“ tapo ryškiausia Dainuojančios Revoliucijos vėliavneše ir masiniu reiškiniu, įtraukusiu tūkstančius pasekėjų. Tai istorija apie mažą šalį, ypatingą jos laikotarpį ir žmones, kurie, nepaisant pavojaus, iškovojo savo Nepriklausomybę su šypsena veide ir daina lūpose.