Kultūros paso edukacija „Menas ir chemija“

Birželio 10 d. Gruzdžių gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Menas ir chemija“. Visose gyvenimo sferose galime aptikti nors truputį chemijos, menas ir kūryba- ne išimtis.  Šiame edukaciniame užsiėmime mokiniai tapo menininkais, naudojančiais chemijos mokslą kūryboje. Užsiėmimo metu buvo sukurta ,,laboratorija”, kurioje mokiniai atliko keletą rūgštingumo nustatymo eksperimentų. Edukatorės mokiniams papasakojo, kad tirpalai gali būti rūgštūs, šarminiai ir neutralūs, taip pat parodė,  kaip šią tirpalų savybę panaudoti, kuriant meno kūrinius. Naudodami bandymų rezultatus mokiniai sukūrė kūrinį, vietoje dažų naudodami skirtingo rūgštingumo cheminius tirpalus. Šis edukacinis užsiėmimas skatino vaikų kūrybiškumą ir domėjimąsi gamtos mokslais. Užsiėmimo veiklos atskleidė meno ir mokslo sąsajas, suteikė vaikams daug naujų ir nepamirštamų patirčių, praplėtė akiratį.

Pradinių klasių mokytojos